hlavicka
PODPOŘTE NÁS            AKTUÁLNĚ             KONTAKT             O NÁS             KALENDÁŘ AKCÍ             FOTOGALERIE                

Kalendář akcí

Každou vaši přihlášku potvrdíme e-mailem (nejedná se o automatickou odpověď). Pokud toto potvrzení neobdržíte, kontaktujte nás, prosíme, prostřednictvím některého z těchto  kontaktů: cpr@cpr-zlin.cz; 732 376 193.

JARNÍ online semináře pro seniory
Kdy: 15. 03. 2021
Kde: Každý v bezpečí domova

Spolek Moudrá Sovička nabízí seniorům krátké semináře a poradenství k uživatelským dovednostem pro chytré telefony, tablety, počítače a notebooky.

Příležitost pro všechny, kdo se chtějí učit lépe využívat nových technologií:

* bezpečnost na internetu * nastavení konkrétního zařízení * vyhledávání na internetu * práce s e-mailem a fotkami *  Účastník musí mít k dispozici zařízení, které umožňuje připojení k internetu, mikrofon a reproduktory nebo sluchátka s mikrofonem.

Přihlašujte se na: 739 522 801; zlin@seniorpointy.cz

  

Bezplatné poradenství a pomoc
Kdy: 05. 04. 2021
Kde: 
Nabízíme pomoc lidem, kteří se ocitli v této náročné době na pokraji svých sil a potřebují povzbuzení a podporu. Rádi vám ve spolupráci s odborníky a dalšími organizacemi zprostředkujeme:

- základní psychologické poradenství (děti, mládež, dospělí, páry, senioři),
- duchovní doprovázení (možnost rozhovoru, přímluvné modlitby),
- materiální, sociální a finanční pomoc rodinám s dětmi, - telefonickou podporu, informační poradenství.

Pokud budete chtít využít některou z nabízených forem pomoci, neváhejte se na nás obrátit na tel. čísle 732 376 193. Všechny služby jsou zdarma.

Online kurz Manželské večery
Kdy: 18. 04. 2021 18:00
Kde: 

webmaster © 2007