hlavicka
  FACEBOOK                  O NÁS                  KONTAKT                  ÚŘEDNÍ HODINY                  KALENDÁŘ AKCÍ                  FOTOGALERIE

SRPEN: 28. 8. - 1. 9. 2017

V pondělí, úterý a ve čtvrtek se vydáme do Baťova institutu na výpravu za poznáním, kde nás budou čekat interaktivní dílny s různými tématy. Děti se mohou těšit každý den také na zábavné kvízy, pokusy, společné hry venku i uvnitř a vyrábění.

Pondělí 28. 8.
Hlasy zvířat na cestě H + Z
V dílně se mohou děti vydat na cestovatelské dobrodružství stejně jako před 70. lety slavní cestovatelé Jiří Hanzelka a Miroslav Zikmund. V džunglích, mořích i na pouštích mohou děti jako členové expedice objevit vzácné, zatím nepopsané druhy nejrůznějších zvířat a také zaznamenat jejich hlasy.

Úterý 29. 8.
Pátrání po místě
Vycházka po městě Zlíně se snaží proměnit nezúčastněné, stereotypní dívání kolem sebe na uvědomělé a aktivní reflektování svého okolí. Vydáme se s interaktivní doplňovací knížkou Průvodce po městě Zlíně do ulic, kde se dozvíme mnohé informace o některých koutech města Zlína, které stojí za to prozkoumat.

Středa 30. 8.
Výroba lodiček nebo vodních mlýnků. Pouštění lodiček na vodě. Opékání špekáčků v přírodě, hry.

Čtvrtek 31. 8.
U tkalce Nitky
Dílna dětem představí řemesla spojená s výrobou látek, která i v dnešním Zlíně zanechala stopu. Povíme a ukážeme si, jak vypadá sukno, jak vzniká, k čemu sloužila valcha a kde dříve stála barvírna plátna. Děti si mohou vyzkoušet, jak vzniká tkanina a utkat si malý přívěsek.

Pátek 1. 9.
Závěrečná společná hra

Cena: 1.300,- Kč/týden; 280,- Kč/jednotlivé dny

Program denně od 8 do 16 hodin. Přihlásit se můžete na celý týden, ale taky je možné si vybrat jenom jednotlivé dny (uveďte v kolonce "Poznámky).
Přihláška
webmaster © 2007