Blog - Aktuality

Duchovní obnova pro maminky

Duchovní obnova pro maminky

Milé maminky, postní doba se blíží a jsme rádi, že Vám můžeme umožnit se připravit a snad i trochu odpočinout. Tématem bude "Stát na straně Vítěze" .  Kdy?  V úterý 28.2.2023 od 9:00 - 10:30 proběhne v našem Centru  duchovní obnova pro maminky s otcem Pavlem Šupolem.  Součástí je  možnost svátosti smíření a hlídání dětí (kapacita pro hlídání omezena). Na akci je nutné se přihlásit zde.

Pokud máte dotazy, napište na mail [email protected] .

Číst dál
Týden manželství 2023

Týden manželství 2023

Ve spolupráci s dalšími organizacemi Vás srdečně zveme na aktivity, které jsme připravili v rámci letošního Týdne manželství 13. - 19. února 2023. Těšit se můžete na SMS výzvy pro manžele, mši svatou s obnovou manželských slibů, adoraci a nedělní podvečer u salesiánů s kávou za pusu, s manželskými mediátory a s ochutnávkou manželských večerů. Po celý týden si mohou manželé také udělat hezkou procházku kolem zlínské řeky Dřevnice a strávit společný čas se zajímavými zamyšleními.

Číst dál
"NE" V NAŠICH ŽIVOTECH

"NE" V NAŠICH ŽIVOTECH

Milé ženy,

tentokrát seminář s Irenkou Smékalovou nese výstižný název " NE"  V NAŠICH ŽIVOTECH...

Tak se určitě přihlaste, mít v tom jasno, potřebujeme všechny :-).

Bližší info na e-mailu: [email protected].

Přihlašovat se můžete zde.

 

 

Víkend pro manžele

Víkend pro manžele

Na konci února zveme manželské páry k prožití hezkého víkendu se zajímavými tématy, svědectvím, sdílením v malých skupinkách a duchovním programem. Víkend pro manžele ve stylu Manželských setkání proběhne 24. – 26. 2. 2023 v Domě Ignáce Stuchlého ve Fryštáku u Zlína a pořádáme ho ve spolupráci s nadačním fondem Credo a Centrem pro rodinu Vizovice. Kapacita víkendu je již naplněna, děkujeme za váš zájem.

Číst dál
PF 2023

PF 2023

Všem našim klientům, spolupracovníkům, dobrovolníkům, podporovatelům a přátelům, přejeme krásné vánoční svátky prožité s rodinou. Ať se v novém roce máte ještě více rádi. 

 

Tým Centra pro rodinu Zlín

Míša, Milka, Hanka, Verča, Iva a Jitka

Kurz  "Rose"

Kurz "Rose"

Milé ženy, každá z nás v sobě ukrývá obrovský potenciál. Bylo by škoda ho nechat ležet ladem. Pojďme ho společně objevit a rozvinout... :-) Moc se na Vás těšíme...

Kurz je možné i darovat, na požádání vystavíme dárkový poukaz.

Informace na mail: [email protected]

Přihlašování možné  zde.

VNITŘNÍ ŘEČ ŽENY - seminář pro ženy

VNITŘNÍ ŘEČ ŽENY - seminář pro ženy

Milé ženy,

těšíme se na Vás s dalším seminářem Irenky Smékalové. Tentokrát se zaměříme na naše vnitřní prospívání a jak se sebou vnitřně mluvit.  Seminář proběhne ve středu 23.11.2022 v sále našeho Centra pro rodinu na Jižních Svazích. Přihlašovat se můžete zde . Pokud máte dotazy, využijte mail:[email protected] nebo tel 732 376 193.

Adventní duchovní obnova pro manžele

Adventní duchovní obnova pro manžele

Centrum pro rodinu Zlín zve manžele na adventní duchovní obnovu, která se uskuteční se v sobotu 3. prosince 2022 v době od 9 do 13 hodin v prostorách malého sálu při kostele Panny Marie Pomocnice křesťanů na Jižních Svazích ve Zlíně.

Povede ji P. Josef Čunek SJ na téma
"S tebou ponesu všechno + i -".

Součástí obnovy bude mše svatá a příležitost ke svátosti smíření. Pro účastníky bude zajištěno drobné občerstvení, káva a čaj. Buchty či jiné občerstvení na společný stůl jsou vítány. Pro lepší pohodu je možné vzít si s sebou přezůvky.

Můžete se přihlásit zde.

 

Rodičovský klub - Komunita Cenacolo

Rodičovský klub - Komunita Cenacolo

Rodiče, kteří hledají podporu a pomoc pro své blízké, u nichž se objevila nějaká závislost, nebo hledání smyslu života, se schází pravidelně každý pátek od 19 hodin v sále Centra pro rodinu Zlín.

Číst dál
Duchovní obnova pro maminky

Duchovní obnova pro maminky

Milé maminky, adventní doba se blíží a jsme rádi, že Vám můžeme umožnit se na ni připravit a snad i trochu odpočinout. Tématem bude "Blízkost" .  Kdy?  V úterý 29.11.2022 od 9:00 - 10:30 proběhne v našem Centru  duchovní obnova pro maminky s otcem Lukášem Jamborem.  Součástí je  možnost svátosti smíření a hlídání dětí. Na akci je nutné se přihlásit. Pokud máte dotazy, napište na mail [email protected] .

Děkanátní pouť na Velehradě

Děkanátní pouť na Velehradě

Srdečně zveme nejen rodiny s dětmi na děkanátní pouť na Velehrad, která se uskuteční v sobotu 22. října. Součástí programu budou jak duchovní aktivity, tak zajímavé workshopy a speciální program pro děti. Můžete se také přidat k pěší pouti.

Číst dál
KURZ EFEKTIVNÍHO RODIČOVSTVÍ

KURZ EFEKTIVNÍHO RODIČOVSTVÍ

Zveme rodiče, kteří chtějí růst ve výchově svých dětí na KURZ EFEKTIVNÍHO RODIČOVSTVÍ, který bude od středy 5. října probíhat v našem sále. Být mámou a tátou je jedinečná, avšak náročná úloha. Během kurzu si můžete zdokonalit své rodičovské kompetence v oblasti komunikace, práce s emocemi, naplňování potřeb a to jak u vás rodičů, tak u vašich dětí.

Číst dál
Kurz Manželské večery

Kurz Manželské večery

Zveme manžele, kteří chtějí věnovat čas svému manželství a prohloubit vzájemnou komunikaci, na cyklus sedmi tematických podvečerů se zaměřením na partnerský vztah. Kurz bude zahájen v neděli 2. října 2022.

Číst dál
MALOVÁNÍ NA TEXTIL NEJEN PRO UKRAJINSKÉ RODINY

MALOVÁNÍ NA TEXTIL NEJEN PRO UKRAJINSKÉ RODINY

Milé rodiny, zveme vás na tvořivé pohodové odpoledne do našeho centra. Vemte si s sebou třeba tričko nebo jiný kousek oděvu či dekorace z bavlny, které si budete chtít pomalovat. Barvičky a různé šablonky či tiskátka budeme mít pro Vás připraveny. Kontakt pro přihlášení: [email protected] nebo tel. 732 376193.

Podzimní sekání absolventů příprav na manželství

Podzimní sekání absolventů příprav na manželství

Srdečně zveme mladé páry, které v posledních pěti letech absolvovaly v našem centru přípravu na manželství, na společné setkání, které proběhne v pátek 2. září v podvečer ve Zlíně. Rádi Vás opět uvidíme.

Číst dál
12