Čtvrtek 11. května 9.00-12.00 konference pro odbornou veřejnost na téma "Rodina není jenom slovo". Hlavním hostem konference je Honza Zajíček, předseda Rodinného Svazu. Můžete se těšit také na představení činnosti centra a moderovanou diskuzi na téma "Co svědčí rodinám".
Přihlašování zde.  
 
Čtvrtek 11. května 16.30-18.00 workshop pro rodiče s názvem: "Jak podpořit pohodu v rodině." Tématem nás provede psycholožka a terapeutka Pavla Tomancová. Mluvit budeme především o emocích a to o těch našich, i našich dětí a co můžeme dělat, abychom se doma všichni cítili lépe.
Přihlašování zde.
 
Pátek 12. května - 9.00-17.30 Den otevřených dveří - můžete se přijít za námi podívat, dopoledne bude probíhat program pro seniory
15.00-17.00 zábavné venkovní odpoledne pro rodiny - proběhne u centra (na akci se nepřihlašuje). Připravujeme různé aktivity, skákací hrad, hry pro děti, prezentaci činnosti Městské policie Zlín, Hasičského záchranného sboru ČR, Státní policie ČR, vystoupení dětí ze Sedmikrásku, malování na obličej, společné zpívání a hudební doprovod manželské kapely Pan Káč a paní Ká.
Od 18.30 zveme do kostela Panny Marie na mši svatou, kterou bude sloužit P. Petr Bulvas a P. Kamil Obr na poděkování za 30 let činnosti centra.  

A i když slavíme my, jste to vlastně i Vy, všechny aktivity jsou dárkem pro Vás - tedy zdarma. 
Těšíme se na setkání s Vámi!
Míša, Hanka, Milka, Verča, Iva a Jitka - pracovnice centra